Wątek dotyczący artykułu

Reprezentacja. Marek Koźmiński z mocnym przekazem do piłkarzy po dymisji Jerzego Brzęczka

Wiceprezes PZPN i kandydat na nowego prezesa federacji Marek Koźmiński ocenia zwolnienie Jerzego Brzęczka i nastawienie piłkarzy reprezentacji w ostatnim czasie. - Było dużo przyczyn do zmiany - mówi nam Koźmiński.

przeczytaj cały artykuł


Adamecki

Jedynymi którzy dostają regularne pieniądze w kadrze to sztab trenerski... Zawodnicy dostają ewentualną premię za wyniki... Czyli to trener jest jedynym któremu nie zależy na wynikach kadry bo i tak pieniądze z kontraktu zostaną wypłacone...

Taki Brzęczek na przykład będzie dostawał wypłatę i to nie małą z PZPN do końca roku... bo tak miał obowiązywać kontrakt... a Sousa też raczej za drobne ze swoim sztabem pracować nie przyszedł więc wygenerowany został podwójny koszt...

A tak naprawde za brak wyników kadry odpowiada cały PZPN z Bońkiem i Koźmińskim na czele... Polska piłka jest w jednej z największych zapaści... System szkolenia zawodników archaiczny (pamiętający jeszcze trenera Górskiego) nie przystający do wymogów XXI wieku co od lat widać po wynikach (a raczej ich braku) w rozgrywkach pucharowych!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bobek

@Adamecki: Przypominam Ci, że zawodnicy na turniejach nawet bez wyjścia z grupy dostają niemałe pieniądze. Więc nie tylko za wyniki. Dla mnie wygranie jednego meczu w grupie na turnieju żadnym wynikiem nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.