Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Marek Grzyb odpowiada na atak Jerzego Synowca. "Nie chodzi mu o sport, ale o wybory do Senatu"

Jerzy Synowiec zaatakował Stal Gorzów. Radny i były prezes klubu ma zastrzeżenia do wniosku o miejskie dofinansowanie, który złożyli żużlowi działacze. - To prywatna wojna. Nie chodzi o sport, ale o mnie i wybory do Senatu - odpowiada Marek Grzyb.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

A tacy byli "praworządni" ze słynnym grożącym palcem dziadka z trybun... Czyżby propaganda kłóciła się pomiędzy sobą? Nie mogąc się dogadać, bo mamona przerosła im rozumy? Następny prezes który lubi publiczne pieniądze. Ma się to nijak do celów których niby dożył, tu już nawet nie liczy się klub, ale zwyczajna prywata... Oceni każdy jak chce, dla jednych duma, dla drugich wstyd i hańba... Co kto lubi, albo do czego dąży... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Klimek

@MarS_80: ha ha ha - bylem ciekaw, czy lubelacy beda siedziec cicho. No to teraz chyba rozumiecie, co bylo zle w waszym naciaganiu miasta na forse ? czy nie dotarlo wciaz ? przeczytaj uwaznie zarzuty pana Synowca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Night..

Kaziu nie idz droga kumpli po szalu jelopow jak koliena i kapsel na 4 kontach
gorzowe akurat dostalk potezna kase z miasta . wieksza niz lublin :)
Ttylko sparta dostala wiecej nzi wy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
mglexar

@Night..: Uprzejmie pytam co autor ma na myśli pisząc o znacznej kasie z miasta w Stali /żużel bez ręcznej/?? Czyżbyś doliczył ewentualne wpływy z Grand Prix - palcem po wodzie pisanych na ten moment??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kacper.U.L

@Verner: Nie znam Ciebie kolego ale rozmawiałem teraz ze Szczepanem(Kacperek tak ma na imię tylko mnie nie wydaje bo ten dziad nigdy więcej nie udostępni mi swego konta)ale czy tym dwóm userom powyżej,Mars i Night to Kacperek również zrobił papkę z mózgów swoimi wpisami,że tam nawet grzechotka z ukulele nie chce grać?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Kazimierz Klimek

@MarS_80: dyskusja o celowosci wydawania niesamowitych pieniedzy tylko po to, aby druzyna stranieri zdobyla play off czy cos w tym rodzaju jest sensowna i taka sama powinna byc u Was. Pomijam argumenty pana Synowca oraz odpowiedz pana Grzyba, bo obie sa w sumie na niskim poziomie. To nie jest tak, ze miasto nie powinno dawac, ale nie powinno tez ulegac presji. Mam nadzieje, ze Stal tych 4 milionow nie dostanie (no, chyba ze w kasie miejskiej sa pieniadze)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.