Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jerzy Synowiec odpowiada na słowa Marka Grzyba. "Nie mieszajmy w to polityki. Ja nie dostałem z miasta złotówki"

- Nie mieszajmy w to polityki. Jak będę chciał zdyskredytować prezesa Grzyba, to zrobię to w trzy minuty. Nie zamierzam jednak tego robić, bo nie widzę takiej potrzeby - odpowiada na słowa prezesa Marka Grzyba Jerzy Synowiec, radny miasta Gorzowa.

przeczytaj cały artykuł

mglexar

@Kung Lao: W redakcji chyba sporo lolków wypalają. Stąd ton dziennikarskich publikacji taki a nie inny. No i co będzie następnym pomysłem?? Może noszenie prawego buta na lewej nodze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

@mglexar: Z drugiej strony o czym pisać jak sezon ogórkowy jest dłuższy od rozgrywek. Idą w banał. Swoją drogą zaintrygowały mnie słowa....Załatwiłbym go w 3 minuty...łoł. Synowiec ma haka:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mglexar

@Kung Lao: Pewnie myśli, że ma szybką puentę, inteligentną ripostę, ale tego aby siedzieć cicho, kiedy nie ma się nic do powiedzenia to się nie nauczył. Wstyd dla naszej ojczyzny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.