Dyskusja

Radomiak Radom Lech Poznań

Radomiak Radom - Lech Poznań
11 lutego, 20:30

1 : 1
relacja

Lizorów Legijus Krogulous

Jak jeździsz Stachu przez Kołbaskowo to uważaj, mam tam kumpla w zollu, flaki muszą iść z "A-schild" więc jak nie będziesz miał nalepki "A" na plecach nie zostaniesz wpuszczony na teren rzeszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stachu76

@Lizorów Legijus Krogulous: Jeżdżę tylko przez Kołbaskowo, ja wiozę kilka słoików a nie cały bagażnik więc się nie martwię. Teraz jak jechałem tutaj 4 stycznia to nawet żadnej kontroli nie było,Wracam 28 lutego i jestem ciekaw jak będzie teraz to wyglądać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MKSKorona1973

@Stachu76: Czyli szybko się jeździ ale drogi są nowoczesne ja może za rok pójdę na prawko jak będę dorosły wtedy no może za 2 najpóźniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stachu76

@MKSKorona1973: No pewnie, fajna sprawa prowadzić samochód no i Jesteś niezależny, nie czekasz na jakiś autobus czy pociąg czy autokar, Wsiadasz, tankujesz, muzyka, nawigacja, jedzenie i .....:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zadziwiony

@Stachu76: Fajna jak fajna. Jazda na wycieczki samochodem ma przynajmniej jeden ogromny minus. Zawsze trzeba wracać po gruchota, a zatem w to samo miejsce :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MKSKorona1973

@Stachu76: Oczywiście to nie będzie problem, trzeba się nauczyć tylko jak gaz nacisnąć żeby jechać wolniej lub szybciej i się będzie jechało :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.