Dyskusja

PŚ w Zakopanem. Michal Doleżal o dyskwalifikacji Andrzeja Stękały: To błąd zawodnika

- Andrzej Stękała miał za długie narty. W takim przypadku to błąd zawodnika. Wiedzą doskonale, że muszą tego pilnować do samego końca - mówi Michal Doleżal, trener polskich skoczków narciarskich po konkursie Pucharu Świata w Zakopanem. Długość nart skoczka jest ściśle powiązana z jego wagą. - Mówią, że rano wszystko było w porządku. Jednak różnica wyszła około kilograma. To dużo - dodaje szkoleniowiec, który ocenił także pozostałych kadrowiczów. - Dawid zajął szóste miejsce i wie, że są jeszcze rezerwy. Szkoda drugiego skoku Klemensa. W przypadku Kamila i Piotra jest niestabilnie. Trwa walka z pozycją. Wiemy, że wystarczy jeden centymetr, coś się ruszy i skoki wyglądają zupełnie inaczej - twierdzi Doleżal.

obejrzyj wideo


michalm

Fajnie ze nie obija w bawelne, mowi prawde, kazdy widzi i wie swoje patrzac w TV, wiec po co klamac lub probowac bronic bledow itp.

Ale dziennikarz do D...y Trener mowi ze trzeba porozmawiac, zobaczyc dlaczego tyle zgubil, za 2 minuty pytanie ''jak mozna zgubic 1kg...?'' zenada!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryb_a

@michalm: Na pytanie-zarzut o jakiejś niedowadze, jeszcze nieokreślonej ale domyślnie o wadze niewielkiego stolca, trener nie ma możliwości odpowiedzieć bez rozmów ze skoczkiem i jego "obstawą". W trakcie zawodów, to jest wręcz absolutnie niemożliwe! Gdy jednak dociera informacja o różnicy aż 1 kilograma, reakcją może być jedynie niedowierzanie i głośne myślenie, tu - jako pytanie retoryczne - "jak to możliwe?!", bo takie przypadki są wykluczane przez stosowane procedury. Trener nie chodzi ze wszystkimi "za rączkę", więc naturalną jego myślą będzie - "pewnie zapomniał wspomnieć o PARU wizytach w kibelku" ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.