Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: triumf Novaka Djokovicia wbrew zachodniej cywilizacji? "Ich cierpienie trwa, zamiast się poddać"

Srdjan Djoković uważa, że triumf jego syna w Australian Open został odniesiony wbrew zachodniej cywilizacji i mediom, które przeżywają "agonię". - Ich cierpienie trwa, zamiast grzecznie się poddać i uświadomić sobie, że Novak jest najlepszy - mówił.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

***mejdżer enejsment*** chciałbym wszystkich oficjalnie poinformować, że jestem hejterem jugola i dołączam do licznej rodziny jego hejterów. Kiedy pojawiłem się na tym forum w 2014 roku, było to miejsce pełne isiofanów. Skutecznie rozprawiłem się z nimi. Teraz pora na fanów jugola. W tym celu utworzę Ligę Antyjugolską, która w swoim założeniu będzie promować heroizm starego Djokovica do ośmieszania swojego synalka w światowych mediach a także hejteryzm skierowany wobec naszego najświętszego kontuzjowanego Novaka z Belgradu. Skoro jego ojciec widzi go jako bożka to niechaj tak się stanie. Stoworzę boski ołtarzyk i będę czcził bożka z Belgradu. Dawniej jugol tylko robił wytrzeszcz oczu na korcie ale ostatnie wydarzenia spowodowały, że muszę włączyć go do moich modłów antyszlemowych (tak jak grubą). Sytuacja staje się poważna i trzeba powstrzymać jugola przed jakimkolwiek zwycięstwem !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr0000

@Sharapov: Muszę cię zmartwić kolego Sharapov. Novak jeszcze przez kilka lat nie będzie miał z kim przegrać i pobije wszystkie możliwe rekordy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.