Wątek dotyczący artykułu

Niemiecki tabloid "wyliczył", ile bramek w tym sezonie zdobędzie Lewandowski. Imponująca liczba!

Po 23 kolejkach Robert Lewandowski ma już 28 goli na koncie i goni rekord legendarnego Gerda Muellera. "Bild" przeprowadził analizę dotyczącą tego, ile bramek może jeszcze zdobyć Polak. Liczba goli z jaką zakończyłby sezon jest imponująca.

przeczytaj cały artykuł

Zygmunt123

Chciałem tylko przypomnieć entuzjastom gry Bobka że Bayern grał z Koln, drużyną z dołu tabeli. O ile mnie pamięć nie zawodzi wynik między tymi drużynami zawsze był podobny 5:0 5:1 6:0 dziwię się że bobek w tym meczu nie strzelił hattricka. Oczywiście te prognozy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, to jak wróżenie z fusów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalm

@Zygmunt123: widze boli sukces kogo innego - trza zapylac od rana do wieczora i nic z tego nie ma a INNYM tak sie powodzi..... ach....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zygmunt123

@michalm: mówisz o sobie ? Współczuję. Ja nie zapylam od rana pracuje jak każdy normalny człowiek. Zrób coś że sobą to też tak będziesz pracował

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.