Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Unia Leszno pokazała kevlary. Tak pojedzie mistrz Polski

Fogo Unia Leszno w końcu zaprezentowała kombinezony, w których w nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi powalczy o piąte mistrzostwo Polski z rzędu.

przeczytaj cały artykuł


Kacper.U.L

O.Według forumowego błazna Murka nawet Doyle w nowej byczej pilotce nie prezentuje się tak okazale jakby wyglądał w pilotce Stali.Skąd ten błazen to wie i to aż z Pacanowa.Może przez ten upadek na prącie
z wysięgnika?:)Niesamowite.A,poza tym gołym okiem widać,że Doyle dusił się w tych innych kewlarach bo w tym Byczym aż kipi miłością do klubu.Normalnie czuje się potrzebny.O to chodzi i bardzo ładna pilotka.Cacy cacy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ela 27

@Kacper.U.L: kto to jest ten "Murek"? Odnoszę wrażenie, że ty nawet błaznem nie jesteś. By być błaznem trzeba sobą coś reprezentować. Jesteś głupku kimś z redakcji, gdyż nikt nie kasuje twoich hejterskich postów. Jednak ty potrafisz blokować i dawać minusy. Jesteś gnidą, dobrze ci z tym? 2 minusy mam od was śmieszni moderatorzy, postarajcie się więcej, może by któryś odpowiedział. Strach przed adwersarzem was paraliżuje!!!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.