Wątek dotyczący artykułu

Wojny o młody talent ciąg dalszy. Ojciec 14-latka odpowiada prezesowi

Wydawało się, że Szymon Ludwiczak będzie kontynuować karierę w ROW-ie Rybnik, a wybrał Eltrox Włókniarz Częstochowa. Oburzony zachowaniem 14-latka jest prezes Krzysztof Mrozek, a ojciec młodego zawodnika ripostuje prezesa ROW-u.

przeczytaj cały artykuł

Verner

Pamiętam jak Falubaz przekupił młodego zawodnika z Wawrowa , pytanie jest takie : gdzie dzisiaj jest przekupiony Gręda ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LordVader

@Verner: O co Ci chodzi człowieku?Gręda jest w Falubazie i ma się dobrze.Jeżeli prezes Stali niejaki Zmora nie był zainteresowany wychowankami z Wawrowa to Krystian i Dominik wybrali klub ,który zapewniał im możliwość rozwoju i zaplecze sprzętowe.A Mrozek to taka zmora rybnickiego żużla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Verner

@LordVader: Ma się dobrze ? jeździ gdziekolwiek ? Z tego co wiem mocno obniżyl loty :) i tak właśnie się kończy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
MilenaG

Proszę bliżej zainteresować się tematem a nie bredzić.
Krystian ma się dobrze. I tak, jeździ w Falubazie a drużynowo w Uks Rędziny.
Punktacja do wglądu na fanpagu.

| Odpowiedz
blokuj
poważny.grzesznik

@Verner: To że urodziłem się w Rybniku nie oznacza że muszę wszystko tutaj robić jeśli ktoś mi oferuje lepszą ścieżkę rozwoju i jego możiwości bo o pieniądzach żadnych nie ma tutaj mowy. Więc twoje stwierdzenie że ktoś go przekupił jest mocno nie w porządku, po prostu działał dla własnego dobra i trudno mu robić z tego zarzut

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
LordVader

@Verner: Obniżył loty?Masz jakieś potwierdzone informacje to się pochwal swoim źródłem wiedzy.Jak nie to się zajmij czymś na czym się znasz,bo na pewno nie na żużlu.Gdzie jeździ?Chciałbyś żeby 13 letni chłopak ścigał się w E lidze?Na razie trenuje w Z.G. i robi postępy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.