Wątek dotyczący artykułu

Na początku był chaos, a potem nastąpił zwrot akcji. Hubert Hurkacz sprawił psikusa faworytowi

Hubert Hurkacz przeżył kapitalne odrodzenie w meczu z jednym z faworytów turnieju ATP 1000 w Miami. Polak sprawił psikusa rozstawionemu z numerem drugim tenisiście z Grecji i pozostaje w walce o triumf w prestiżowej imprezie.

przeczytaj cały artykuł

rume

Cholerka znowu nie wierzyłem w Huberta i w drugim secie jak został przełamany wyłączyłem. Chłosta mi się należy. A może tak musze robić z Raonicem było tak samo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alfer 2015

@rume: nic Ci się nie należy !:) ...p.Hubert, niestety do tej pory , przyzwyczajał nas do : I runda -wolny los, II-runda - game over ...ja szacowałem jego możliwości w silnym turnieju właśnie do II rundy najwyżej, w słabszym jakiś ćwierć lub półfinał ...cieszę się , że jest inaczej .GRATULUJĘ Mu ZWYCIĘSTW (życzę dalszych !) wygrana z Grekiem nieoczekiwana - przez to bardziej miła . ŻYCZMY Hurkiemu, abyśmy się dziwili , że przegrał a nie wygrał !:) strasznie mnie wkurzały , te wyrównane pojedynki z dobrymi rywalami, niestety z reguły przegrywane... teraz jest inaczej..bardzo dobrze !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.