Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Niecodzienny wyczyn Sandra Spa Pogoni w Kwidzynie

Wola walki, ogromna ambicja, dwie czerwone kartki na początku drugiej części gry i... wygrana za 3 punkty (28:25) w jedenastu! Tak wyglądało spotkanie 19. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn MMTS-u z Sandra Spa Pogonią. Czapki z głów przed Pawłem Krupą.

przeczytaj cały artykuł

obserwujacykibic

Bartek Jaszka niestety ma nad czym myśleć. Nie rozumiem po co w tej drużynie Krieger. Gość po dziwnie długiej kontuzji co nie wejdzie na mecz to łapie juniorskie kary. Robert Orzechowski bez komentarza w tym sezonie. Zastanawia mnie brak Szczeciny, szczególnie,że ani Dudek ani Matlęga ostatnie mecze dość słabe. Michał Potoczny cień samego siebie. Jeden mecz na cztery dobry, słaba forma tego pseudo kadrowicza. Na plus Kuba Szyszko, Arek Ossowski. Uważam że chłopak dysponuje jednym z lepszych zwodów w SL. Rysiek Landzwojczak ostatni sezon bardzo dobry. Oby utrzymał obecną formę. Plotki chodzą, że w Kwidzynie szykują się zmiany. Mam nadzieję,z całym szacunkiem do tych zawodników,że nie zobaczymy na boisku Orzechowskiego ani Kriegera. Od zawsze wiadomo,że Jaszka stawia na młodych. Oby to w przyszłym sezonie zadziałało,ponieważ Kwidzyn ma dobre oko jeśli chodzi o młodych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
s_mmts

@obserwujacykibic: Niestety Robert Orzechowski przedłużył kontrakt do 2024, co uważam było wielkim błędem MMTS. W tym sezonie Orzech 11 bramek ze skutecznością 40%. Statystyki tragiczne patrząc na to jaką rolę miał pełnić w drużynie. Zaczyna się to co w Zabrzu i Puławach. W tej chwili Orzech jest trzecim na swojej pozycji. Po odejściu z Puław Wybrzeże nie chciało przygarnąć Orzecha, przygarnął MMTS i zrobił wielki błąd, a jeszcze większym było przedłużenie kontraktu mimo słabej postawy.
https://sportowefakty....-kwidzynie

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwujacykibic

@s_mmts: I w taki właśnie sposób Mmts marnuje i miejsce w składzie i pieniądze bo Orzechowski pewnie nie małą sumę zgarnia. Każdy kontrakt da się rozwiązać i myślę że powinni się nad tym zastanowić
Albo może zjechać z pieniędzy to człowiekowi wróci rozum do głowy. To samo tyczy się Kriegera niestety ..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.