Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal ma czterech liderów. W Motorze może cieszyć się tylko Cierniak

Moje Bermudy Stal Gorzów z drugim zwycięstwem w tym sezonie. Tym razem gorzowianie wygrali z Motorem Lublin (52:38). W lubelskiej ekipie powody do zadowolenia mógł mieć jedynie debiutujący w PGE Ekstralidze Mateusz Cierniak.

przeczytaj cały artykuł


erik stelmacher

@Tommy DeVito -możemy przekręcać nazwy klubów,miast,ale po co?-pogarda dla innych?,co to daje-złośliwą satysfakcję?,można rzeczowo argumentować-nie wystarczy?...,co do cierniaka w gorzowie to niedawno jechaliście baraż o utrzymanie,w 2020 nic nie wygraliście do połowy sezonu,potem gość wam pomógł i rożne przypadki,w tym walkower z czewą co dał 3pkt,także jazda z najlepszymi w stali to gruba przesada-jest bartek-ok,teraz doszedł vacul bo wyczuł,że pewny PO w 2021,więcej biegów,więcej kasy,jakiś medal itd...,także poza bartkiem kto taki najlepszy w stali był co miał skusić cierniaka?,jak by było tak dobrze to bartkowiak nie dalby noghi z gorzowa...,także do przemyślenia tommy te twoje sugestie-bez obrazy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

To teraz odwróć pytanie do swoich ziomków i siebie lakującego teksty pełne pogardy dla innych w tym nazw klubów, miast itd. i nie zgrywaj ślepego!
Ps. Czy grzebanie prezesa CKM w torze to problem Stali?
Czy złamano przepis w przypadku stosowania gościa?
Jeśli tak, to czym się różni (oprócz nazwy) "wypożyczenie w czerwcu, czyli już w sezonie" przez Motor Hampela lub tegoroczne dozbrajanie się po 3 kolejce Kuberą (przecież też bierzecie zawodnika w środku sezonu), czy też być może zaraz Miesiącem?
Czy inne drużyny nie stosowały pomocy "gościa"? GKM, WTS, Falubaz ..., a Leszno (bezgraniczna możliwość migracji zawodników między Rawiczem, a Unią)?
To z rozdzielnią to słabe, dziecięcy argument który mogą łyknąć tylko ludzie o małym rozumku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lipowy Batonik

@erik stelmacher: Nie ma co się dziwić jak w Gorzowie rządzili i rządzą ludzie , którzy na drugie imie mogliby mieć hipokryta.Komarnicki , Zmora , teraz Grzyb.Nic nie widzą prócz czubek własnego nosa.Stal jest najlepsza a reszta chce tylko jej zaszkodzić , takie jest rozumowanie więc nie ma co się spodziewać , że wielu kibiców z tego miasta to łyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.