Wątek dotyczący artykułu

Trener Zastalu skrytykował "bańkę" i linię sędziowania. "To nie jest NBA!"

Mocne wystąpienie Żana Tabaka po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (97:90) w półfinale PLK. Trener Zastalu krytycznie ocenił pracę sędziów i grę dwóch meczów w dwa dni. - To jest bardzo zły pomysł - powiedział Chorwat.

przeczytaj cały artykuł

Guti_14

Już raz napisałem, że uważam Tabaka za najlepszego trenera w lidze, ale coraz ciężej się go słucha. Wypominanie, że zespół z Wrocławia miał w tym meczu o 14 rzutów wolnych więcej jest trochę śmieszne (i ten jego argument...) Przecież nigdy tak się nie zdarza. :) No i to budowanie presji na sędziów, jakbym Koemana słuchał. Tak samo tekst o tym, że to Ostrów złożyl najlepszą ofertę... No cóż, nie musiał się za bardzo wysilać, bo oprócz nich ofertę złożyło tylko jedno miasto - Sopot. Gdzie był reszta? Nie wiem, ale to pretensje do władz miasta. Ewentualnie do PLK, że nie zbudowali na tyle dużego budżetu by zasponsorować bańkę na jakimś neutralnie terenie. I jeszcze "Jestem trenerem i uważam, że nie jest to uczciwe, że musimy pokonać Stal cztery razy na ich parkiecie," - trochę więcej szacunku dla drużyny z Wrocławia czy Warszawy, bo może to oni spotkają się w finale. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laroslaw

@Guti_14: osobiście nadal wierzę w Śląsk i liczę że młodzi skacząc po głowie, zmęczą ich. Bedzie 2:0 dla ZG (w bólach) a potem 3 wygrane Śląska. Finał Śląsk : Stal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.