Wątek dotyczący artykułu

Wyprowadził Pudzianowskiego z równowagi. "Powiedz mi to w oczy, bydlaku"

Głośno zrobiło się na temat Mariusza Pudzianowskiego po jego słowach na temat wychowania dzieci. Pod jego adresem wylała się fala hejtu, a fundacje chciały zgłaszać sprawę na prokuraturę.

przeczytaj cały artykuł

Che Guevara II

Pudzian ma rację. Zobaczcie na te zaślimaczone pokolenie. A w latach 70-80 tych Polska w piłkę 2 razy stawała na podium Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Do tego potrzeba więcej jak jednego Levi. Zniewieściałe chłopaki którzy nie otarli się o prawdziwą walkę mogą tylko w Galeriach w Mc -u w śmieszny telefon gały wbijać a nie brameczki jak Lato, Szarmach czy Boniek. To właśnie to pokolenie szło na czołgi które wystawiała bezpieka ZOMO. Dzisiaj znajdz mi jednego na 100 przypadających w tamtych latach. i nikt się nie skarżył że dostał ścierką od matki czy pasem od ojca. Pozdrawiam tylko TWARDZIELI.
0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
były_sportowiec

@Che Guevara II: Popieram. Jestem z tamtego pokolenia. :-) W dniu, w którym Polska grała pamiętny mecz na Wembley, obchodziłem urodziny. Był to najlepszy prezent jaki mogłem dostać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
były_sportowiec

@Mercier Skuter: I tą wypowiedzią pokazałeś swoje braki w myśleniu. Brazylijscy piłkarze i nie tylko, trenują na plażąch, łąkach i gdzie tylko się da. Potem pokazują swoje umiejętności na boisku. Tak było 50 lat temu. I jest tak do dzisiaj. Niech twój lekkoatleta potrenuje na plaży, łące, na podwórku, a potem niech ustanowi jakiś rekord. Kiedyś biegano na bieżni żużlowej. Teraz na tartanie. I już tylko z tego powodu są inne wyniki. Po prostu postęp w technice i medycynie pozwolił zrobić tak wielki skok. Piłkarz może nadal trenować na plaży czy łące. A swoje umiejętności i tak pokaże na boisku. Lekkoatleta nie ma na to szans. Zobacz ile różnych środków, leków zażywa. Nawet strój sportowy pomaga im osiągnąć lesze wyniki. Więc nie pisz o sprawach, o których nie masz pojęcia jak działają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.