Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Upadek Superligi. Stary świat chwilowo uratowany [FELIETON]

Superliga nie powstanie. Przynajmniej na razie. Kibice na całym świecie zatrzymali stworzenie rozgrywek, które całkowicie zmieniłyby kształt futbolu.

przeczytaj cały artykuł


dree

Jak chcą taką superligę, to musiałoby to być bardziej dostępne dla fanów. Co kibiców w Polsce, Czechach, Ukrainie, Rosji, Szwecji, Austrii, Grecji, Portugalii itd. mają interesować rozgrywki, z którymi nie mogą się identyfikować. Jak już, to niech sobie powołają super ligę, w której będzie rozgrywanych rocznie 50-0 meczów. Gdzie może nie będzie drużyny z każdego kraju Europy, ale przynajmniej każdy duży kraj powinien mieć swojego reprezentanta. I na koniec, niech to będzie liga, drużyny tam grające nie uczestniczą w rozgrywkach krajowych. Ewentualnie czołówka niech gra w rozgrywkach Europejskich. Może to by zainteresowało kibiców, jakby drużyna z Polski mogła bić w tym tygodniu Niemców, a za tydzień Anglików. Jakby Francuzi Mogli pokazać Anglikom, że to oni są lepsi w odwiecznej walce itd. Co więcej, niech to będą nowe drużyny, tak, żeby nie było, ze ja nie kibicuję tym, bo oni są z innego miast i ja tego klubu nie lubię. Niech całe kraje kibicują swoim drużynom, tak jak kibicują reprezentacjom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.