Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Działacz Apatora o roli Miedzińskiego. Mówi, gdzie tkwi problem żużlowca

- Adrian Miedziński musi podejmować właściwe decyzje sprzętowe i szybkość z treningów przełożyć na mecze ligowe. W Toruniu nie powinniśmy się martwić o jego dyspozycję. Są też obce tory, na których nie czuje się dobrze - mówi Adam Krużyński.

przeczytaj cały artykuł


xyz71-Bydgoszcz

Racje ma mówiąc ze „wygrywać u siebie” ale trzeba jeszcze faktycznie wygrywać. Fakt ze los się uśmiechnął do Torunia bo Tajski kontuzjowany a Myszy przegrały w Toruniu ale do potentatów tez nie należą, kibicuje Toruniowi mimo ze jestem z Bydgoszczy i czasy Zabialowicza, Jonssona, Dolomisiewicza, Golloba i innych nie wrócą to fajnie pojechać znowu derby ale Toruń byłby duzo mocniejszy z Musielakiem niż z Miedziakiem ale decyzja zapadła. Cieszy mnie postawa Przedpelskiego i to jest pozytyw bo Holdery potrafią jeździć, młodzi tez dają rade wiec jest PRAWIE Ok

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
rume

@xyz71-Bydgoszcz: Los się uśmiechnął bo Tajski kontuzjowany? Może nie zauważyłeś że Toruń jest już po meczu z Tajskim w składzie. Wręcz przeciwnie Toruń nie jest raczej zadowolony z punktów Grudziądza na Wrocku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JJ_Ojej

@xyz71-Bydgoszcz: Kontuzja Tajskiego to raczej problem dla Torunia a nie uśmiech losu. Przez to główny konkurent do utrzymania (GKM) wygrał mecz, a pozostałe ekipy będą mieć łatwiej przez kilka meczów (ZZ to nie Taj). Do rewanżu Apatora z WTSem Woofinden się pewnie wykuruje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.