Wątek dotyczący artykułu

Maja Kostrzewa nie żyje. Nowe informacje o tragicznym wypadku

W sobotę na torze motocrossowym w Lipnie doszło do wypadku, w którym zginęła Maja Kostrzewa. Chociaż 14-latka pochodziła z Gdyni, to reprezentowała utytułowany klub z Człuchowa. Środowisko motocrossowe jest pogrążone w żałobie.

przeczytaj cały artykuł

ADE

Może nie w temacie !

Każdego razu, gdy wybieram się na rower, m.in. po naszych drogach, to każdego razu doświadczam debilizmu kierowców aut osobowych i o zgrozo ciężarowych !
Debili na naszych droga całe mnóstwo ! Ot, wczoraj np. kierowca osobówki WB7448 i literka na końcu ... w terenie zabudowanym wyprzedzał mnie z prędkością ponad 100 km /h !
Z przeciwka auto dostawcze skręcało w lew, ten debil z osóbki musiał nagle hamować. Z takiej prędkości dobrze, że udało mu się zapanować nad autem. Kilka sekund później, to by wybrał opcję zmiecenia mnie z jezdni niż uderzyć w busa.

Innym razem, kierowca osobówki poza terenem zabudowanym, wyprzedzał szpaler aut. Wykonując manewr wyprzedzania kolumny aut, gnał ze 150 km/h ! Prosto na mnie.
Jechałem rowerem po ulicy, przy samiuśkim poboczu. , to i tak musiałem ratować się, zjeżdżając na miękkie, [piaszczyste pobocze , rowerem szosowym, na cieniutkich oponach ! Mało nie zaryłem w tym miękkim podłożu. Mało brakowało a bym wyrżnął ! Oczywiście światło przednie i tylne w mam załączone, nawet w dzień. Debil nawet przez ułamek sekundy nie hamował, tylko jechał na czołowe ze mną !

Inna sytuacja, raz kierowca ciężarówki wyprzedzał mnie z prędkością max dla nich, czyli 90 km/h, przejechał koło mnie na cm. ! Bo z przeciwka jechało inne auto ciężarowe !

Takich przykładów można mnożyć.

Kiedyś debil w mercedesie dojeżdżał do mnie. Miał dwa pasy ruchu do swojej dyspozycji.
Oczywiście nie będzie on zjeżdżał na lewy pas, po mimo, że ten lewy był również dla jego kierunku ruchu !
Zaczął mi na plecach trąbić ! na cm mnie wyprzedza, przy mojej kierownicy !i gdy mnie wyprzedził, to załączył spryskiwacze, by mnie ochlapać płynem ze spryskiwaczy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.