Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezes Stali Gorzów o juniorze: Cieszę się z jego rozwoju, ale niech nie opowiada głupot

Mateusz Bartkowiak zaliczył obiecujące występy przeciwko Moje Bermudy Stali i Betard Sparcie. Od razu pojawiły się głosy, że junior przydałby się w Gorzowie, z którego został wypożyczony do Grudziądza. Prezes Marek Grzyb widzi to zupełnie inaczej.

przeczytaj cały artykuł

gorzowianin z Mazowsza

@"Guti_14" Ja wiem, że niektórych kibiców zielonogórskich "bolą" bardzo dobre wyniki gorzowskiej Stali, co mnie bardzo cieszy. O tym czy prezes Grzyb ma rację, świadczą wyniki jego drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guti_14

@gorzowianin z Mazowsza: Oj, uwierz mi, nie mam nic wspólnego z Zieloną Górą. Szczególnie przy obecnym "płaczu" kibiców Zastalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gryzoń

@gorzowianin z Mazowsza: a najbardziej Cię bolało jak młodzież zielonogórska na waszym torze zdobyła złoto w mmppk

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.