Wątek dotyczący artykułu

Przyspieszony kurs dojrzewania

Płakałam co kilka dni. Zastanawiałam się, czy tenis jest dla mnie. Tuż przed French Open usiadłam w szatni z Darią i powiedziałam, że może się wypaliłam. Po długiej rozmowie wreszcie pomyślałam: chyba gorzej być nie może.

przeczytaj cały artykuł

Kris59

Kolejna celebrytka nam się objawiła, ktora woli lansować się w mediach niż na korcie. Jeden przypadkowo wygrany turniej w Paryżu ( słaba obsada) i już mamy ... gwiazdę. Jakie to typowo polskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
akier01

@Kris59: rozumiem że ty bez problemu zwyciężyłbyś wielkiego szlema, gratulacje! W przeciwieństwie do piłki nożnej popularnej w "typowej polsce" i polegającej na bieganiu za piłką w tę i we wtę tenis jako sport indywidualny jest znacznie bardziej wymagający zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Zamiast szukać dziury w całym doceń ogrom pracy który Iga wkłada w ten sport. Wygranie turnieju wielkoszlemowego w wieku 18 lat to nie byle co ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
barbek

@Wiktorek: No właśnie. I będzie jej coraz trudniej, w końcu zamknie się w sobie dzięki takim rodakom. A szkoda, bo nieprzeciętna faktycznie, mądra wszechstronnie a taka młoda...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.