Wątek dotyczący artykułu

Żużel. eWinner Apator zlał grudziądzki GKM. Bjerre i Kasprzak z formą nadal w lesie [RELACJA]

Jednostronna rywalizacja w Toruniu. eWinner Apator pewnie i spokojnie pokonał ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 55:35. Na Motoarenie inną twarz pokazał Adrian Miedziński, zaś w GKM-ie dalej problemy mają Krzysztof Kasprzak i Kenneth Bjerre.

przeczytaj cały artykuł


MirasG-dz

Kto to jest Krzysztof Kasprzak!!!!!! Do końca sezonu nie chcę go widzieć w składzie!!! Co on robi w Ekstra lidze? on ledwo ciułałby punkty w II lidze. Kenio myślę, że zaczyna już wchodzić w swoje obroty, ale to jeszcze nie to. Panie Ślączka plus, że KK pojechał Denis, brawo. W pozostałych meczach za KK dawać Romana L. lub próbować Pawła Miesiąca, walecznością więcej punktów zrobią od tegorocznej gwiazdy przez duże G Krzysztofa K. Jak się utrzymamy to naprawdę będzie duże szczęście, tylko nie przez jakieś konkursy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sartoris

@MirasG-dz: Miesiąc przynajmniej u nas na torze by szalał choć po tej przebudowie jest fatalny i szeroka nie niesie jak kiedyś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.