Wątek dotyczący artykułu

Stało się! Historyczny moment Arged BMSlam Stali, jest nowy mistrz Polski!

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski mistrzem Polski! W szóstym meczu finałów Energa Basket Ligi podopieczni Igora Milicicia wygrali 92:85. To historyczny, bo pierwszy tytuł dla ostrowskiego klubu!

przeczytaj cały artykuł

KATO-COFNIJCIE ZMIANY

zapłacone - wykonane. Brawo Stal ,wiedzieli, ze rzuty osobiste nalezy trenowac. A propos, bardzo mi sie ta czapa na Richardzie podobała, Romanskiemu tez. Kwintesencja finałów, wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: Myślałem, że Richardowi urwie głowę, Mark jest niesamowicie skoczny i szybki, jego punkty w szóstym meczu obok Garbacza były kluczowe...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szefff

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: mi tez, wg mnie to była czapa 10-cio lecia, dobrze ze to doceniłeś w końcu wicemistrzu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.