Wątek dotyczący artykułu

Igor Milicić o dominacji nad Zastalem. Mówi też o pojedynku z Tabakiem

- Po drugim meczu wiedziałem, że ten finał toczy się pod nasze dyktando. Przekuliśmy atuty Zastalu w nasze atuty. Rywale nie mieli odpowiedzi na naszą obronę - mówi Igor Milicić, trener mistrzowskiej Arged BMSlam Stali.

przeczytaj cały artykuł

Kibic

i dalej tak myśl, Gdyby nie 6 meczy w swojej hali , nie miałbyś złota...proste , tłumacz sobie igorku jak chcesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SY91

@Kibic: Byłem w tej serii za Zastalem chociaz nie jestem ich kibicem. Gdyby mecze byly rozgrywane w normalny sposob i tak wygrala by stal. taka jest prawda. moze byloby 4:3 moze nie bylo by takiej roznicy punktowej, ale to stal byla by mistrzem. Zastal nie mial pomyslu na obrone stali. nie potrafili wykonac pierwszego podania a co dopiero wejsc pod kosz. Po za tym Tabak zarznal zespol. Zbyt waska rotacja i charatanie podstawowymi graczami przez wiekszosc czasu w tak intensywnej serii musialo przyniesci oplakane skutki. Mozna wylewac wiado pomyj jedni na drugich, ale patrzac trzezwo z boku na cala ta serie trzeba przyznac ze to stal byla lepsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.