Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Paweł Miesiąc przyznaje, że ofert było sporo. Zdradza, dlaczego wybrał GKM i mówi o Unii Tarnów [WYWIAD]

- Gdybym wiedział, że tak będzie, to zimą pewnie postąpiłbym inaczej. Nie ma jednak sensu tego drążyć. Cieszę się, że jestem w GKM-ie. Chcę się odbudować i wydaje mi się, że to otoczenie może mi w tym pomóc - mówi nam Paweł Miesiąc.

przeczytaj cały artykuł

kibic GKM-u

Następny przyszedł się odbudowywać. Co to w końcu jest, drużyna żużlowców, czy brygada budowlana? A Lachbaum dalej będzie grzał ławę i patrzył jak budowa stoi w miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

@kibic GKM-u: Lachbauma czas juz przeminął, aby nam w czymkolwiek pomógł w ekstralidze. Zmarnowany talent. Nie wiem czy to wina klubu czy jego menadzera, ale on juz 2-3 lata temu powinien sie objechac w 1-2 lidze, poszukać startów zagranicą i nie mówię tutaj o lidze rosyjskiej. dania,szwecja...i wtedy po takich 2 sezonach, mógłby faktycznie nam robić ciekawe punkty w elidze -- patrz czugunow. Fakt, ze Sparta miała kim jechać i nadrabiać wynik, gdyby Glebowi się nie powiodło -- Drabik, Tai,Janoś.... u nas jedynym pewniakiem przez ten czas był chyba tylko Łaguta. Stąd tez mało szans. Szkoda tez z jednej strony, ze przepisy są jakie są i nie ma zagranicznego juniora...
Romek miał dostać szansę w najblizszym meczu od początku... z drugiej raczej bym Krakowiaka nie odstawiał.. Miesiąc ? Czemu nie, niech próbuja, ale i można spróbować Romana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basala

@kibic GKM-u: Już Ci tłumaczę. Goście zaczynają jako budowlańcy, a jak im już wyjdzie, to zostają aktorami widowiska. O to chodzi w tych trudnych czasach. Żeby mieć łatwość przekwalifikowania się.

| Odpowiedz
blokuj
tarnów pany

@kibic GKM-u: Tarnów płacze za Miesiącem ale on nie chciał się rozdrabniać i wybrał ekstraligę.To oczywiste,ze klasowy zawodnik nie będzie jeżdził w 1lidze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.