Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Plusy i minusy. Czołg z Gorzowa nie zatrzymuje się. Włókniarz oddalił się od celu

Rok temu seria porażek, a w tym zaczyna być liczona seria wygranych w wykonaniu Moje Bermudy Stali. W niedzielę jak czołg rozjechała na wyjeździe lokalnego rywala. Na przeciwnym biegunie znajduje się Eltrox Włókniarz. Oto plusy i minusy weekendu.

przeczytaj cały artykuł

gooroo30

Przeczytałem tytuły na głównej. Tam jest wszystko Formuła 1, 'ekstra'liga, 1-rwsza liga w kopanej, tylko żużla nie ma.
Znaczy, nie dziwię się, bo nie od dziś wiadomo, że nasze kluby piłkarskie w europejskich pucharach rozdają karty ;-) Przynajmniej jeśli chodzi o awanse egzotycznych drużyn.
I zupełnie nie chodzi mi o to, żeby pomijać piłkę, ale o jakieś minimum obiektywizmu w tym, z czego możemy być dumni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr A. Jeleń

@gooroo30: Najlepszym tego obrazem była swego czasu wypowiedź skórokopa Kowalczyka o żużlu w kontekście wyboru na sportowca roku Bartosza Zmarzlika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.