Wątek dotyczący artykułu

Igor Milicić wychwalany. W finale się nie myli! "Euroliga to jego przyszłość"

Czapki z głów przed Igorem Miliciciem. Jako trener ma już trzy złote medale. Jest nieomylny w finałach PLK! - To fachowiec, ma wielką przyszłość - mówi James Washington. - Znów zagrał na nosie niedowiarkom - pisze Ivan Almeida.

przeczytaj cały artykuł

Tańczący z łopatą

Nie no bez jaj...rundy zasadniczej nie wygrał bo wystarczyło grać na wyjazdach i stali nie było. Mistrza wygrał na preferencyjnych warunkach, czwartorzędnego pucharu z dwunastą drużyną ligi izraelskiej zdobyć nie potrafił, 2 sezony temu mając pakę herosów skompromitował anwil w Polsce (już nie będę mówił jak ekipa Milicica zagrała na wyjeździe czyli nie w swojej hali bo tylko mu wstydu przyniosę), w Europie łupnia dostając nawet nie od średnio grających drużyn...i po niego będzie się euroliga zgłaszać? HAHAHAHA. Widzę poniedziałek zaczynamy na wesoło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
szurszacz

@Tańczący z łopatą: .......wygrać z ruskimi miszczami potrafiliści a z polskimi cieniasami nie......wiem że ból będzie jeszcze długo trwał...chociaż po zeszło-rocznym miszczostwie jakoś zapomnięliście....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
prawus

@Tańczący z łopatą: facet mówie uczciwie i nie chcę z Tobą polemizować , ale uwazaj byś ktoregoś pieknego dnia nie połknął wydobywajacego się z Ciebie jadu , i to nie do tego czy innego klubu , ale do wszystkich którzy śmią mieć inne zdanie niż Ty . POZDRAWIAM !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
qqryq

@Tańczący z łopatą: Trudno się nie zgodzić. Z ogromnym budżetem, z przywilejem własnej hali i z gwizdkami sędziującymi "jak sie umawialiśmy" potrafił wygrać z Panem Trenerem Zanem Tabakiem. Ale jego wartość pokazały puchary, gdzie na preferencyjne traktowanie nie mógł liczyć. Tam był straszny łomot. Zobaczymy, co za rok osiągnie, ale ta ciągła paplanina o jego Euroligowym poziomie jest nudna. On nawet do Niemiec czy Francji do zespołu środka tabeli nie może sie przebić, więc co my mówimy o Eurolidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tańczący z łopatą

@prawus: Nie przesadzaj. Ty możesz wypowiadać swoje zdanie a ja nie mogę? Mililiowi trzeba tylko słodzić a kto krytykuje ten pluje jadem? Bądź że dorosły. Gdybyś nie był z włocławka to byłby to dla ciebie zwykły przeciętny trener. Niczym się nie wyróżnił. Nie zrobił nie spektakularnego! Ba! Mało tego wręcz mając nielimitowany budżet, ściągając wielkie gwiazdy został razem z nimi ośmieszony. O tym finale, który sobie kupił już nie wspomnę bo aż wstyd, że takie rzeczy dzieją się w naszym kraju. Ty mu dalej liż tyłek, mam to gdzieś ale ja temu uwielbieniu będę się sprzeciwiał bo fakty pokazują co innego niż go media i takie stronnicze pinki jak ty opisują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tańczący z łopatą

@hmm: Nie dziwie się, że nic z tego nie rozumiesz. Trzeba mieć coś pod kopułą do tego. Idź pomachać flarą, kup sobie coś co ci się nie należy albo napadnij na słabszych...to potraficie najlepiej. TFU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.