Wątek dotyczący artykułu

Kolejny żużlowiec zawalczy u Marcina Najmana. To dwukrotny mistrz Polski!

To się dzieje naprawdę. Kolejny żużlowiec sprawdzi się w formule MMA. Marcin Najman oficjalnie potwierdził, że zawodnik Arged Malesy Ostrów zawalczy na gali MMA-VIP 2. Rywalem dwukrotnego młodzieżowego mistrza Polski będzie inny kolega z toru.

przeczytaj cały artykuł

Bezwzględny

Hah, tak mi przypomniało, jak jako fan Unii kilka lat temu, zarówno po pierwszym, jak i po drugim zwycięstwie Daniela w IMPJ zastanawiałem się jak to się stało i dlaczego nie startuje regularnie w składzie. Po czasie uznałem, że na IMPJ dostawał mega sprzęt, żeby Toruń się połasił ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PatrykZG

@Bezwzględny: Daniel to solidny zawodnik ligowy ale to przedewszystkim indywidualista. Jazda w zespole a jazda indywidualna to zepełnie co innego, inna forma presji, w lidze na pewno "łeb" jest bardziej zabrudzony różnymi myślami. Sam element taktyki na torze już może zaburzać instynkt, automatykę decyzji. W teorii w obu przypadkach niby jedziemy to samo, na tym samym torze i sprzęcie, a w praktyce są to zupełnie odmienne zjawiska. Żużel to chyba jedyny sport który tak łatwo dzieli się na sport drużynowy i indywidualny. Skoki czy sztafety to jednak dalej jesteś ty sam kontra rywale tylko sumujemy osiągi indywidualne. Daniel jak wielu innych jest gościem któremu troska o wynik dla drużyny i obawa przed daniem plamy potrafi przynieść odmienny skutek. Druga rzecz to podejście do naszych krajowych zawodników zwłaszcza do tych którzy są wporządku i nie robią problemów przez trenerów i prezesów. To widać jak na dłoni, nasz krajowy solidny ligowiec jest traktowany po macoszemu i tak jest właściwie odkąd interesuję się żużlem, a to już jest trochę czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.