Wątek dotyczący posta na blogu

Obrona Pottera

Vivendi

Adresat: redakcja i moderacja "SportoweFakty" Szanowni Państwo, Państwa działania przekraczają już nie tylko granice dobrego smaku, ale również dobrych obyczajów oraz ram regulaminowych określonych przecież przez Państwa dla SportowychFaktów. Dziś usunęli Państwo konto jednemu ważniejszych z użytkowników (…)

przeczytaj cały artykuł

Harry.

ODDAWAĆ POTTERA!!
Dobra robota ViV i Strażniczko!
Przyłączam się do apelu/prośby o przywrócenie konta Pottera i nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej.
Trzymaj się Przyjacielu i do szybkiego napisania!
Viv, pozdrów proszę Potterka ode mnie i przekaż, że czekam na niego i jego #sucharki.
Harry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Potter.

Dzięki Harry! ;) To konto założyłem trzy miesiące temu próbując zalogować się na 1login. Nie ma jeszcze wielu komentarzy, więc jestem objęty nadzorem komentarzy i są one zatwierdzane przez moderatora, ale chyba powoli kolejne funkcjonalności są odblokowywane. Wrócę najszybciej jak to tylko możliwe, oby jeszcze dzisiaj było to możliwe, tylko to stare konto...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Dopóki nie wrócisz, ja stąd nie odejdę.
Wiesz, że ja człowiek wielkiej wiary jestem, więc wierzę, że szybko przywrócą Ci stare konto.
Póki co, to i Harry. i Potter. mają kropkę na końcu, ale WIERZĘ, że lada chwila wrócisz bez kropki :-)

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Lepiej w ogóle nie odchodź. Możesz przecież zawsze się urlopować..... przecież jakoś musimy się na te tulipany umówić...... może sobota 29?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Harry.

Viv, może masz rację z tym urlopowaniem?
Dziękuję bardzo za propozycję spotkania, ale do końca jeszcze nie wiem, że uda mi się przyjechać w planowanym terminie.
Trochę sprawy mi się tu komplikują i przyjazd mój wisi na włosku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.