Wątek dotyczący artykułu

Lewandowski miał furę szczęścia! Niespodziewane zachowanie sędziego

Euforii po golu Roberta Lewandowskiego w sobotnim meczu Bayernu Monachium z Augsburgiem nie było końca. Poddał się jej chyba nawet Markus Schmidt, sędzia spotkania.

przeczytaj cały artykuł


Jurek 150

Lewandowski nie przejdzie do historii. Bo nic nie osiahnął z reprezentacją Polski. Nawe nie wychodził z grupy na waznych imprezach. Wojciech Fortuna oddał w zyciu tylko jeden skok i zdobył zloto olimpijskie. Nie był nawet nigdy mistrzem Polski. I go zapamietano. A np. w tym czasie klasą był Stanisław Bobak. Wygrywal wszystko I nikt o nim nie pamieta. Podobnie bedzie z Lewandowskim Takich jak on w histori Bawarskiej druzyny yło setki. A w Polsce pamietac sie bedzie jedynie o druzynie Górskiego(Lato, Szarmach Deyna, Gadocha). Bo w tamtych czaach zdobywala trofea i była najlepsza na swiecie A Lato i Szarmach oraz Deyna byli najlepszymi strzelcami na Mistrzosteach Świata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Wieslaw Brogowicz

@Jurek 150: Z polską drużyną Lewandowski nigdy nie zabłyśnie bo polskiej drużyny po prostu nie ma , to zbitek amatorów, którzy nie potrafią nagrać piłki do mistrza. A mistrz sam nie wygra żadnego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.