Dyskusja

Komentarz usunięty
Maciej Falubaz

@Gnoicielud: oczywiscie , bo to jest dla niego tylko sport a zmarzlik śpi na tym stadionie , wozi po płotach swoich kolegów z zespołu ,zeby tylko zrobic 3 juz nie wspomne o tym ,ze prawie zawsze wyjezdza na próbe toru zamiast oddac ten przywilej słabszym kolegą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Gnoicielud

@Maciej Falubaz: jedzie na probie toru bo przekazuje informacje innym, skoro najbardziej zna ten tor.Protasiewicz tez w niej jezdzi i jakos nie przeklada to na jazde na torze.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
J83

@ROW RYBNIK TO TYLKO ŻUŻEL: w dupie mamy tfuy wyngiel. Tutaj jest postęp, nie siedzimy jak wy w jaskiniach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maciej Falubaz

@Gnoicielud: Protasiewicz nie jezdzi zawsze na próby toru nie przesadzaj , do reszty jak widac nie potrafisz sie odniesc , czyli sie zgadzamy ;-)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Wojtek82

@WIERNY KIBOL: daj mu życ.Co on ma robić na tej zardzewiałej wiosce.Nawet na bilet nie ma.Jedynie forum mu zostało

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

@Gnoicielud: a gdzie ja napisałem ,ze mam do Ciebie jakies pretensje ? prosze o cytat , oboje wiemy ,ze Stasiu jest pod presja i ma góxno do gadania w tych sprawach ;-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.