Dyskusja

Kane

@żuraw69: Nasz zarząd niestety nie stawia na naszych juniorów. Chcą awansować, kontynuują jednak działania Marty, która także wolała, zamiast dać dobry sprzęt juniorom ściągnąć obcego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kane

@żuraw69: No właśnie nie wiem, ale jedna osoba dała taka informację. Być może jest nie prawdziwa.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żuraw69

@Kane: No ja aż tak optysmitycznie nie podchodzę serce jakieś 43 47 mówi ale rozum 48 42 obym się mylił oby Ellis nie powtórzył wyniku z Rawicza

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

@Kane: nawet 2 razy Crumpa powiózł :D ale wiadomo liga angielska to inny speedway inne tory itd , no ale jakieś minimalne odniesienie jest , szkoda że bez Mastersa ale co zrobi jak nie zrobi

| Odpowiedz
blokuj
Kane

@żuraw69: No szkoda na szczęście Sama nie będzie tylko na tym meczu ,jeżeli terminy spotkań nie ulegną zmianie.

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

@Kane: Masters i Karpov byliby była by miazga , a słyszałem coś że nasz el prezeso coś myśli też o Dawidku Lamparcie :DDD

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

@Kane: No to może jakiś młody perspektywiczny zagraniczny żużlowiec najlepiej wieloletni kontrakt ja bym tak zrobił a co prezes zrobi nie wiem

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kane

@żuraw69: ale prawdopodobnie będzie za drogi zobaczymy, możliwe że w tym tygodniu się dowiemy kto będzie nowym zawodnikiem,być może z nikim się nie dogadają

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.