Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stali Rzeszów grożą ogromne kary finansowe! W tabeli zaraz będą na minusie!

7R Stolaro Stal Rzeszów ukarane zostało walkowerem za przygotowanie toru na niedzielny mecz z OK Bedmet Kolejarzem Opole. To nie koniec problemów rzeszowian, bowiem teraz grożą im spore kary finansowe.

przeczytaj cały artykuł


Kane

,,Słuchajcie, zanim słusznie bądź nie, zaczniecie krytykować klub i wszystkich w tym klubie, to sprawa wyglądała tak, że tor o godz 8 został odebrany bez zastrzeżeń, zalecenie było takie, żeby nic nie ruszać, o 9 było okej, o 10 było dobrze i nagle przed samym meczem zaczęło coś przeszkadzać komisarzowi i sędziemu. Opole poza Kowalskim od początku nie chciało jechać, wszyscy nasi byli za. Także można mówić wiele na temat przygotowania toru, ale generalnie po odjechaniu kilku treningów i treningu punktowanego z Tarnowem tor zachowywał się dobrze''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Roman Zarzycki

@Kane: Może z rana tor był ok,ale póżniej czyjeś macki kombinatorskie doprowadziły do tego aby nie był bezpieczny do jazdy. Pomuyśł chłopie co by to było jakby ktoś od was wyciął orła na tym torze i by stracił życie czy zdrowie, Zapewne byście piłowali gębami w stronę sędziego, że dopuścił do jazdy na tym torze. Dajcie sobie spokój z żużlem w tym roku. Wracajcie za rok z innym zarządem i bez kombinacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.