Dyskusja

ROW Rybnik Abramczyk Polonia Bydgoszcz

ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 czerwca 2021, 14:00

48 : 41
Relacja

Komentarz usunięty przez użytkownika
neomis

@ROW Błażej: Kolejny mecz, który nie umieliście jechać na własnym torze. Cieślak albo kombinuje coś znowu, albo po prostu wasze gwiazdy spuchły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
neomis

@Pablo2731: Chcę zobaczyć jak pojadą w Krośnie, bo wydaje mi się, że Rybnik może nam wyjątkowo pasować pod kątem playoff. Holta w Krośnie nie zrobi 6 punktów, juniorka też cudów nie zdziała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROW Błażej

@neomis: dobra skacz już płakać co będzie to będzie ważne że was nie będzie w plej off nie lubię tych cwaniaków z Bydgoszczy oczywiście do klubu niemam nic ale ci kibice to porażka tylko płakać umia i nie umia przegrywać

| Odpowiedz
blokuj
Pablo2731

@neomis: Rybnik zostanie na 2 miejscu i o ile wygrają pierwszy mecz to z wami mogą się spotkać w finale . Ja osobiście wolabym żeby nie pchali się do ee .

| Odpowiedz
blokuj
Dami

@neomis:Ale Rybnik Musislem zajść 4 miejsce żeby z wami jechać w play off.Oni zajmą raczej 2,lub 3.

| Odpowiedz
blokuj
yhym1920

@ROW Błażej: jka na razie to ty cały mecz o co płakałeś. Idealnie opisałeś siebie a srasz się na Bydgoszcz. Użyj mózgu to nie boli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.