Wątek dotyczący artykułu

Kadra oblała ostatni test [KOMENTARZ]

Polska nie zdała ostatniego sprawdzianu przed Euro. Nie ma jeszcze powodów do paniki, ale do niepokoju - jak najbardziej. W ataku się męczymy, defensywa przecieka jak statek po zderzeniu z górą lodową. A do meczu ze Słowacją niespełna tydzień.

przeczytaj cały artykuł


kert

Niedobrze mi się robi gdy czytam komentarze chwalące... Brzęczka bo ja pamiętam że gościu przez 2 lata nie zrobił nic. Pamiętam udane sparringi i zwycięstwa z '' ogórkami ''
Jednak bardziej pamiętam baty od Słowenii . ''obronę Częstochowy '' w meczu z osłabioną i przeciętną Holandią oraz porażkę z rezerwami Włoch / koronowirus / . Póki co ... Sousa przeciwnie do Brzęczka wie co chce grać a czy to dobry plan nikt normalny nie powinien przed turniejem oceniać .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
prowda

@kert: Brzęczek dostał starą kadrę i to on ją odmładzał. Brzęczek na pewno nie mieszałby składem na parę dni przed Euro tak jak Sołza. Zły to trener, który przychodzi do drużyny i już na samym początku ogłasza, że eliminuje Glika..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.