Wątek dotyczący artykułu

Nawałka zabiera głos po Słowacji. Apel byłego selekcjonera

- Mocno trzymam kciuki za drużynę narodową. Wierzę w chłopaków i trenera Paulo Sousę. Dajmy jeszcze szansę tej reprezentacji, ważne jest wsparcie do ostatniego meczu - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty były opiekun drużyny narodowej, Adam Nawałka.

przeczytaj cały artykuł

polar3016

Nie wiem czy szanowni kibice (bo ja kibicem nie jestem) zauwazyli, ze wszystkie liczące się w Europie reprezentacje mają silne i dobrze grające Ligi krajowe. My takiej ligi nigdy nie mieliśmy i miec nie bedziemy. Dlatego nigdy nie odniesiemy znaczącego sukcesu na żadnym Mundialu bo to co dzieje si na naszych krajowych boiskach mówie oczywiscie o poziomie gry daje na to dowód. Sam Lewandowski tak jak i sam Ronaldo co było widac na poprzednim mundialu nic nie dadzą. Mało swoją obecnością nawet szkodzą. Polak tak sie nauczył, że jak mówi na drzwiach od stodoły wyląduje. To było dobre w czasach komuny i tylko na tym terenie. Nie wierzę w to, że ktoś rozsądny podchodzący na chłodno do piłki mógł nawet marzyć, że w jakiś znaczący sposób pójdziemy do przodu. Tylko na MŚ mamy jakieś pokrętne szanse bo w grupie pojawią się szewcy czy kucharze drużyny hobbystów a nie zawodowców i my z takiej grupy wychodzimy i wszyscy się rozpływają jak to dobrze gramy a to jest fikcja. Sparingi z Rosją czy Andorą to kpina. Zagrajmy z Niemcami Brazylią Argentyną i wygrajmy w dobrym stylu to uwierzę, że można przegrac ze Słowacją bo był zły dzień. Zagraliśmy dokładnie tak jak nasza liga. "panowie gdzie jest piłka-tam ... no to lecimy" tak sie gra na naszych boiskach. Żanda drużyna nie zagrała w lidze mistrzów na dobrym poziomie odpadamy z drużynami o których nie słyszałem. Nie wiem tylko skąd ten szmal za taki poziom. Dla mnie to jedna wielka pralnia. Nie liczcie na nic ME i MŚ są juz bez nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.