Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Na kłopoty Wilfredo Leon. Kanada pokonana po niełatwym meczu

Jeżeli starcie z Kanadą miało pokazać obecną siłę Biało-Czerwonych to trzeba przyznać, że przed igrzyskami w Tokio zespół czeka dużo pracy. Nierówna, szarpana gra w zupełności wystarczyła jednak do pokonania rywali bez straty seta.

przeczytaj cały artykuł


panda25

Jeszcze jedno - taka ciekawostka. Jak przegląda się statystyki VNL to na wszystkich 7 kategorii "The best" tylko w jednej statystyce jest Polak. To Leon - drugi w statystyce serwujących. W innych statystykach Polacy - jeżeli w ogóle - to pojawiają się na odległych miejscach. A w tabeli pod hasłem "Standings" - nadal Polska ma drugie miejsce. Dziwne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grish

@panda25: To moim zdaniem świadczy o tym że nasza gra nie jest oparta na jednym zawodniku - nie ma jednej armaty która ciągnie grę, a obciążenie rozkłada się na większą ilość graczy. Meczy nie wygrywa jednostka, a cała drużyna, dlatego mimo że tego że teoretycznie nikt się w statystykach nie wybija, zdobywamy punkty w tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.