Wątek dotyczący artykułu

Krzynówek: Sousa powinien dokończyć eliminacje i po nich być rozliczany

- Jesteśmy narodem, który popada ze skrajności w skrajność. Powinniśmy dać selekcjonerowi czas i rozliczać go po zakończeniu eliminacji mistrzostw świata – twierdzi Jacek Krzynówek w rozmowie z WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł


Shogi

Krzynówek twierdzi: "Kamil Glik interweniował dobrze, ale piłka pechowo trafiła pod nogi Szweda. Lekko się podbiła, na co nie był przygotowany Kamil Jóźwiak..." szwedowi też podskoczyła ale on był przygotowany (wiedział że podskoczy?). Panie Krzynówek zawodnicy przechodzą różne testy m.innymi czas reakcji, jeżeli zawodnik jest tak powolny że przeciwnik dobiega do niego i odbiera mu piłkę zanim ten ją poda do kolegi albo piłka przy przyjęciu odskakuje na 10m to o czym my tu piszemy? Oprócz tego że od piłkarza wymaga się szybkości i wytrzymałości to jeszcze powinien on mieć stały przegląd sytuacji, wiedzieć w którym miejscu są jego koledzy. Krychowiak jest świetnym przykładem piłkarza powolnego tak w myśleniu jak i w reakcji, jego umiejętności mogą być wystarczające w Rosji ale dokąd zaszła Rosja to wszyscy widzieliśmy.
Sousa powinien mieć przynajmniej rok czasu żeby pokazać co potrafi zwalnianie go teraz to kolejny stracony czas, zwolnić teraz to można Bońka za to że Brzęczek tak długo udawał że jest selekcjonerem kadry. Brzęczek i Boniek to są osoby odpowiedzialne za obecny stan naszej reprezentacji!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.