Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Lato: Mamy kulawą reprezentację. Nie potrafię tego zrozumieć

- Mamy niby dobrych piłkarzy, ale kulawy zespół, który prawie na każdym turnieju realizuje ten sam przygnębiający scenariusz - stwierdza załamany Grzegorz Lato. Reprezentacja Polski odpadła z Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł


Krzysztof Kobacki

Jak słucham fachowców typu Lato to równie dobrze można porozmawiać sobie z kimś przed budką z piwem. Największe sukcesy 70' i 80' wykręcili polscy trenerzy - a trenowali nas wtedy jacyś zagraniczni dla porównania??? No i ten sam Piechniczek prowadził nas przed MŚ 1998 zdaje się i co grali wtedy lepiej niż teraz? Leo zanotował chociaż wspaniałe mecze z Portugalią i Belgią, a mistrzostwa mu nie wyszły tak jak wszystkim innym poza 2006. Nie można stracić gola na początku spotkania ??? co to za bzdura!!! Pamiętamy Polska - Portugalia 2006, strzeliliśmy im chyba w 2 czy 3 minucie a oni potem wygrali cały turniej. Mamy taki futbol między innymi przez takich dziadków jak Lato. Wiele nam można zarzucić w tym turnieju ale walczyli bardziej niż w 2018 w Rosji, 2012 u nas, 2008 za Leo, 2006 za Janasa i w 2002 w Korei. Ze wszystkich nieudanych imprez od 2002 to właśnie w 2021 było najwięcej emocji i najlepsza gra naszej drużyny. Oczywiście nie liczę 2016 bo to był turniej udany. Dziś brakło szczęścia, indywidualności, możliwości, ale trawę gryźli tak jak przystało na turniej, czego nie można powiedzieć o wcześniejszych imprezach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Colorex

@Krzysztof Kobacki: 2002,2006 to nie ta era a 2008 to zupelnie inna druzyna...tam z dzisiajszego skladu byl tylko lewy(szczypiorek),glik i szczesny. Wiec nie ma co porownywac..wg to nie szkoda wam czasu na te dywagacje...od 20lat raz wyszlismy z grupy,a tu nagle wymagania,ze wyjscie z grupy to obowiazek,plan minimum itd...bueheheheh...jaki obowiazek jak to standard,ze NIE wychodzimy z grupy...a obecnosc lewego nie pomaga...jesli jego gra dla polski to juz obowiazek wyjacia z grupy to dla mnie eksperci jestescie zacofani i pusci...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.