Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Gramy naiwnie i myślimy naiwnie [Opinia]

Gdyby w jakimś swoim klubie Zbigniew Boniek zatrudnił Paulo Sousę, nic by mnie to nie obchodziło. Portugalczyk mnie nie rusza, ale już brak kwalifikacji do mundialu w Katarze, absolutnie.

przeczytaj cały artykuł


Dżorcz Klunej

Każdy widzi jak gramy, jak się kompromitujemy, na co nas stać. Zwalniać Souse? Naprawdę? To w takim razie kto na jego miejsce? Kto jest godzien zastąpić PORTUGALSKIEGO trenera? Kto zdoła posprzątać ten BURDEL? Jesteśmy w trakcie eliminacji do MŚ przypominam i dokonywanie kolejnej zmiany jest po prostu nie na miejscu. Za granicą to muszą mieć niezły UBAW... Ktoś powie, że mamy dobrych zawodników i w jakimś tam stopniu ma rację, ale w jakich klubach grają Ci dobrzy zawodnicy? Ile zawodników z naszej kadry jest niekwestionowanym numerem jeden na swojej pozycji w klubie? No właśnie. Ile zawodników z naszej kadry regularnie bije się o mistrzostwo kraju i jeszcze zdobywa je? No właśnie. Już nie wspominając o LM i ogólnie grze w Europejskich pucharach. Młodzi zawodnicy opuszczają naszą Ekstraklasę, bo doskonale wiedzą co jest bardziej opłacalne, co jest bardziej perspektywiczne. Nie da się zostać topowym piłkarzem na swojej pozycji grając w POLSKIEJ LIDZE. Grając ze słabeuszami nie wejdziesz na wyższy poziom. PROBLEM leży u PODSTAW, ciekawe który PREZES PZPN (przyszły) będzie potrafił coś z tym zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ggdd

@Dżorcz Klunej: Żaden prezes PZPN niczego "z tym" nie zrobi, bo od robienia "tego" są kluby. A jak klubom podwyższyć wymagania (akademie, licencje, infrastruktura), to one w bek i stękają, że ich "nie stać".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.