Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mistrzowska akcja w finale! Pierwszy taki sukces Bartosza Zmarzlika! [RELACJA]

Mogłoby się wydawać, że Bartosz Zmarzlik na żużlu zdobył już wszystko. W jego bogatej kolekcji medali i trofeów, brakującym skalpem był tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Do niedzieli. Na torze w Lesznie sięgnął bowiem po upragnione mistrzostwo!

przeczytaj cały artykuł


Kacper.U.L

Brawa i gratulacje dla Bartka szatana.Sponiewierał Janowskiego za tę próbę wywózki w balony.Ponoć w tym leczeniu kompleksów na punkcie Bartka u najszybszego rajdera na ziemi czyli Janowskiego poszedł pomóc jemu Pietrek aby na poważnie po tych dzisiejszych zawodach nie zamknął się w sobie i aby sama nie beczała ta gwiazdeczka która po raz kolejny pokazuje,że nie umie przegrywać ale na torze machać łapami jak najbardziej.Pięknie i podręcznikowo dla uczących się jak nie powinno się zachowywać na podium uciekła ta gwiazda ze łzami w oczach z podium.Ehhh...ale kiedy w programie gwiazdy widać komplet pkt to z mix zony gwiazdę trzeba siłą wyciągać taki rajder.Mina tej gwiazdy na pudle kiedy Bartek z Kołodziejem świętowali swoje sukcesy,bezcenna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kornisztorunia

@Kacper.U.L: Brawo Kacperku niezły wpis. Myślałem że Janowski jest sportowcem... niestety jeszcze nie...ale spokojnie przegra jeszcze kilka razy i coś zrozumie..nauczy ..może?? Brawo dla Bartka i Janusza ...i qwa Paweł ...super sprzęt jazda beznadzieja...chyba ten Paweł nigdy nic nie wygrywa ... Bo na razie nic nie wygrał:((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.