Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Thriller w Toruniu trzymający do końca! Motor podniósł się z kolan w ostatniej chwili [RELACJA]

W tym meczu było wszystko - upadki, zaskakujące zwroty i emocje trzymające do samego końca. Motor Lublin wydawał się być skazany na porażkę z eWinner Apatorem Toruń, ale w ostatniej gonitwie odwrócił losy spotkania. Play-offy dla Motoru o krok.

przeczytaj cały artykuł

Zbeer

A teraz pytanie za 100 punktów, kto znowu położył mecz? Młodzież? Nie, wiemy jaki mają potencjał, mogło być lepiej, ale większych pretensji mieć nie można. Adrian? - szkoda wykluczenia, poza tym na +/- swoim poziomie. Paweł nieźle, trafiło się zero, ale zdarza się. Szkoda Jacka, bo widać, że po karambolu jeszcze dochodzi do sienie. Tego się trochę obawiałem. Lambert stabilnie, brawo. Gdyby tylko znaleźć te słabe ogniowo... od lat nieodgadniona zagadka. To już raczej zadanie dla Archiwum X, Różowej Pantery albo Inspektora Gadgeta. Ktoś tu notorycznie mecze kładzie, spuszczał drużynę i powoduje, że wynik jest jaki jest. Mam już tego serdecznie dość. Albo zarząd ujawni wprost nazwisko tego zawodnika, albo na lepsze w najbliższych lata nie ma co liczyć. A dla Lublina gratulacje. Szczere.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dempsey Andy

@Zbeer: Chyba każdy mógł jakiś punkt dorzucić:
Jack tak słabo spasowany na pierwszy bieg,
Chris trochę więcej agresji i byłaby trójka z Griszą
Adrian ten upadek w pierwszym swoim biegu był bez sensu bo 1 pkt był pewny
Lambo nie miał prędkości dlatego te pierwsze biegi tylko 2 pkt i walka do końca przynajmniej 1 trójka powinna być
Paweł znowu przekombinował ze sprzętem na 1 bieg
Młodzież dramat liczyłem, że po tym roku będą dużo lepiej jechać nie mówiąc o punktach, których zawsze brakuje - szkolenie chyba cały czas leży,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.