Wątek dotyczący artykułu

Tokio 2020. Co dalej z reprezentacją Polski? Vital Heynen odpowiedział na najważniejsze pytania

Nie milkną dyskusje na temat występu reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich. Biało-Czerwoni zamiast walczyć o medale, musieli przełknąć gorzką pigułkę. Kilka dni po tym Vital Heynen odpowiedział na pytania o przyszłość swoją i reprezentacji.

przeczytaj cały artykuł

Eugeniusz Mo

Ten pseudo-trener Heynen powinien natychmiast zostać wywalony! Teraz, już. Nie mogę już patrzeć na jego gębę w laptopie, zamiast reagować na sytuacje na boisku. On jest odpowiedzialny za wynik na Igrzyskach – nie słabi Kubiak, Śliwka, Nowakowski, Kochanowski, Kaczmarek, nawet Semeniuk, których on powołał. A miał z czego wybierać, to były jego wybory i za to odpowiada. A taka szansa na medal, nawet złoty IO, może się długo nie powtórzyć.
Najważniejsze były IO, tylko one się liczą , reszta imprez w tym roku to tylko statystyka. No i totalna klapa, z takim potencjałem zawodników i Leonem w zespole. Brak słów. Styl gry naszego zespołu, bez emocji oceniając- obrzydliwy. Tak jak o grze Peruggi za Heynena mówił Sirci, ale on wywalił go po pierwszym meczu finałowym z Lube. Nie czekał. Tak samo powinno być u nas.
Ja myślałem o szkoleniowcach ciągle pracujących w polskich klubach: Antiga, Anastassi, no i o Grbicu-ale ten odchodząc do Włoch mi podpadł. Ale ja bym zaryzykował i przyjrzał się WINIARSKIEGO! Wspaniały siatkarz, inteligentny, ambitny , młody i nie wypalony jako trener. Dałbym mu szansę.
A tak w ogóle, zrobiłbym porządek w PZPS. Ale rozumiem- pieniądze, układy, układziki jak to w Polsce. Dlaczego sponsorzy oraz TV Polsat- która tak wiele dobrego robi dla tej dyscypliny, nie reagują? S. Świderski wykonuje wspaniałą robotę dla ZAKSy i jego widzę… i marzy mi się widzieć go na czele związku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

@Eugeniusz Mo: Wywalony to powinien być ten twój wpis. Wpis laika i sezonowca-kanapowca interesującego się dyscypliną raz na 4 lata. Tacy zawsze są najmądrzejsi. Ja wy mnie wkur....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.