Wątek dotyczący artykułu

Tokio 2020. Co dalej z reprezentacją Polski? Vital Heynen odpowiedział na najważniejsze pytania

Nie milkną dyskusje na temat występu reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich. Biało-Czerwoni zamiast walczyć o medale, musieli przełknąć gorzką pigułkę. Kilka dni po tym Vital Heynen odpowiedział na pytania o przyszłość swoją i reprezentacji.

przeczytaj cały artykuł


Cezary Majcherczyk

Zgadzam się w pełni z opinią Eugeniusz Mo - trener jeżeli ma odrobinę honoru sam powinien poddać się do natychmiastowej dymisji - zrobił wszystkie możliwe błędy - do tej pory nie potrafi się przyznać że stworzył towarzystwo wzajemnej adoracji dla panów Kubiaka i tzw. starszyzny zamiast powołać najlepszych polskich zawodników - szczególnie brakowało B.Bednorza i Muzaja ( Kaczmarek nie wytrzymał całkowicie presji IO); o formie Panów Kubiaka ( sportowa emeryt niestety ) i Śliwki ( brak jakichkolwiek predyspozycji do grania na tym poziomie ) szkoda wspominać + bardzo słaba reakcja na to co dzieje się w trakcie turnieju i poszczególnych meczów. Niestety to nie jest zwykła porażka która jest wpisana w rywalizację sportową - to było zmarnowanie najlepszej możliwe że niepowtarzalnej okazji na zdobycie olimpijskiego złota mając wszystkie argumenty w ręku - b. dobry system szkolenia młodzieży ( ostatnia w miarę dobra demografia ), potężny finansowy i organizacyjny sponsoring państwa ( z naszych podatków ), silna liga, zainteresowanie społeczne i medialne itd..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riposta one

@Cezary Majcherczyk: Gościu a może Ciebie by zatrudnili jako selekcjonera? Żebyś zobaczył jak to jest być hejtowanym. Wszyscy "eksperci" od wymądrzania. Ludzie wyluzujcie. To tylko sport a nie koniec świata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.