Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek coraz bliżej. Jacek Nawrocki określił cel reprezentacji Polski

Już nie dni, a godziny możemy odliczać do rozpoczęcia Mistrzostw Europy siatkarek, które odbędą się w Rumunii, Chorwacji, Serbii i Bułgarii. - Dużo będzie zależeć od mentalu drużyny - mówi trener reprezentacji Polski, Jacek Nawrocki.

przeczytaj cały artykuł

Józef Czaszkiewicz

Kiedy ten kiep przestanie się zajmować reprezentacją?

Wozi się od kilku lat, bierze niemałą kasę i nic nie osiągnął pomimo pojawienia się w polskiej siatkówce kobiecej wielu talentów...

Czy to jakiś kumpel Rycha "kabrioleta"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertW18

@Józef Czaszkiewicz: Cała ta gadanina o p. Nawrockim, że "nic nie osiągnął" jest dość kłamliwa. Trzeba pamiętać i to, co było zaraz przed nim, i co się stało, gdy podjęłam decyzję, że to moment, aby podreperować zdrowie i życie prywatne. Wydaje mi się, że nie muszę się tłumaczyć i to moja prywatna sprawa. Trener namawiał mnie oczywiście i rozmowy przebiegały w dobrej atmosferze. Proszę, żeby wszyscy uszanowali moją decyzję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.