Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Fogo Unia żegna się z kibicami porażką. Moje Bermudy Stal bliżej brązu [RELACJA]

Nie było zaskoczenia. Detronizacja i rozbiórka Fogo Unii Leszno odbywa się na naszych oczach. "Byki" przegrały z Moje Bermudy Stalą Gorzów na własnym torze 41:49 w pierwszym meczu o brązowy medal PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

@Yankes: To Baron a nie Emil jako pierwszy publicznie ogłosił, że Emil odchodzi. To Baron po tym jak ogłosił o odejściu Emila, w pierwszym półfinałowym spotkaniu ze Spartą do 14 biegu nominował Kołodzieja z Pawlickim, a nie Sajfudinowa. Mimo że Emil zdobył o 1 pkt więcej od każdego z nich. I w ostatnim swoim biegu przed nominowanymi Emil zdobył 3 pkt, a Kołodziej z Pawlickim swój ostatni bieg przegrali 1-5. Tak się nie robi team spiryt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yankes

@czerwiec74: Czerwiec jeżeli 74 to twoja data urodzin to jesteś starym głupim trolem . Az szkoda że w tym wieku można być tak głupim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

@Yankes: głupi to jestes Ty Cysio ci gada że to Baron ogłosił światu ze Emil odchodzi i Baron jako trener/zawodowiec tego chyba nie powinien mówić więc widać ześ troll i głupek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Grze-chotnik

@Cysio: Jesteś w błędzie, to Emil dla jakiejś tam telewizji powiedział w piątek przed SGP w Togliatti, że "jeśli chodzi o jazdę w Polsce, to nie będę dłużej startować w Lesznie." Czy Baron miał udawać, że ten wywiad do niego nie dotarł??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cysio

@Tylko Bally: Trzymam się faktów. Baron ogłosił odejście Emila, a Emil to dopiero potwierdził dzień później.

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

To nie są fakty, tylko myślenie życzeniowe by usprawiedliwić swojego. Po pierwsze wywiad z Baronem i wywiad z Emilem są z tego samego dnia 26.08. Problem w tym, że na ruskiej stronie nie ma daty, godziny ukazania się artykułu. Może Emil dał wywiad szybciej i co wtedy? Po drugie Baron nie powiedział, że odchodzi na 100%, a 99%, wie tyle co się dowiedział z mediów. Po trzecie nie ma znaczenia, który artykuł był szybciej. Nie wiemy kiedy rozmowy były prowadzone. Emil nigdy nie powinien powiedzieć przed play off, że odchodzi, tak, jak zawsze się to działo.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

@Grze-chotnik: 26 sierpnia 2021, 11:36 artykuł w SF: "Na tę chwilę wiem tylko tyle, co było pisane w mediach i powtarza się to u nas w klubie. Na 99 procent na przyszły sezon Emila Sajfutdinowa w Lesznie nie będzie - mówi nam Piotr Baron."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MarS_80

@Cysio: Potwierdzam, sam czytałem ten wywiad z Baronem. Trochę mnie to zdziwiło że trener Unii Leszno takie sensacje ogłasza przed PO. To nikomu nie służy, a że Emil następnego dnia to potwierdził, jak go zapytali? A co miał kłamać i zaprzeczyć?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.