Wątek dotyczący artykułu

Mocny komentarz po brązowym medalu Polaków. "Sukcesu nie odnieśliśmy"

Tak twierdzi Ryszard Bosek, mistrz olimpijski, mistrz świata i były trener kadry. - Uratowaliśmy się medalem na szyjach. W przypadku naszej reprezentacji to wygrana na otarcie łez - zaznacza ekspert.

przeczytaj cały artykuł

ando

Powie ktoś , że jestem mało ambitny , ale ja mam inne spojrzenie na wyniki sportowe . Oczywiście walczy się o zwycięstwo ,ale ... rywale również . Jeśli dałem z siebie wszystko co aktualnie miałem i umiejętności i serducho to czego mam się wstydzić ? Dlaczego kibice mają mnie opluwać ? , przyszli oglądać ładne widowisko?, czy tylko zaspokoić swoje ego , upajać się zwycięstwem ? . Jak byłem "czynnym" też lubiłem wygrywać , ale pilnowałem zawsze aby pogratulować zwycięscy . Na widowisko sportowe trzeba patrzyć jak na operę (czy diwa nie fałszowała) , jak na spektakl teatralny (czy aktor znowu nie zapomniał kwestii) . Podziwia się kunszt wykonawców . W widowisku sportowym ... jest jeszcze ta sól , nieprzewidywalność . Do puki piłka w grze ... jak mawiał nasz niezapomniany trener .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.