Dyskusja

2. finał IMŚJ w Krośnie
25 września 2021, 19:00

0 : 0
Relacja

Komentarz usunięty
MarS_80

@Irbin: Ogarnij się... Jeszcze za chwilę będziesz spowiadać się 50-cio
paroletniej babie co ma syna w szkole średniej w pierwszej klasie... A na imię ma ela 98, 27, 28 a obecnie "całkiem obiektywny" o zeszłorocznym multi: muchomorek przedszkolak vel nithmare nie wspomnę... A wszystkie te multi to tego donosiciela king lało, co mu się na dzień dzisiejszy przelało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Całkiem Obiektywny

@Kung Lao: już go pewno podał, razem z najtem czekają na takie wpisy i dają do kumpli z moderacji. Ty możesz ich zgłaszać ile chcesz, nie reagują, ale się zdziwią panowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@Kung Lao: murgrabio, jeszcze napisz coś z konta "całkiem obiektywny" - 58 baby co ma syna w pierwszej klasie szkoły średniej... Gdzie się nie pojawisz z tymi multikontami (ela, srela, przedszkolak muchomorek, simon od kennkart lubelskich..), tam robisz gnój i przynosisz wstyd kibicom z Lublina!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kung Lao

@MarS_80: Lecz się chłopie. Chyba już to wyjaśniliśmy, że to były twoje multi jak jeszcze pisałem do ciebie bo myślałem, że jesteś z Lublina. Pamiętasz jak napisałem ci, że popłyniesz już wtedy czułem, że żużel cię nie interesuje tylko hejt. Sam też zresztą mi to napisałeś. Masz zryty beret człowieku a twoja paranoja postępuje. Nadajesz się do zakładu dla obłąkanych. Najśmieszniejsze, że naprawdę dałem ci sie nabrać i myślałem, że jesteś z Lublina he dobre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.