Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Nowy promotor zapowiada nową erę żużla. Podano kalendarz Grand Prix 2022

W piątek w Toruniu spółka Discovery Sports Events zorganizowała konferencję prasową dotyczącą kalendarza na 2022 rok oraz planów na najbliższe lata pod hasłem "Witamy w nowej erze żużla".

przeczytaj cały artykuł

Klass

Nie wiem z czego się cieszycie... GP będzie dostępne na płatnej platformie Discovery plus. Czyli system PPV!!! To jaka lepsza zmiana?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klass

@Verner: nie jestem na bieżąco ale chyba nc+ A DISCOVERY to zupełnie coś innego i będziesz dodatkowo musiał wykupić pakiet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamo rybnik

@Klass: ta zmiana będzie lepsza, bo zapłacę za ppv i obejrzę turniej, a gdy nie będę mógł oglądać na żywo, to po prostu nie wykupię dostępu.
Teraz musisz płacić za Canal+ cały rok żeby oglądać kilka turniejów w ciągu kilku miesięcy, resztę czasu płacisz za to badziewie i nie oglądasz, bo tam nic ciekawego nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.