Wątek dotyczący artykułu

Mistrzynie Polski z drobnymi kłopotami w Łodzi

Grupa Azoty Chemik Police pokonała Grot Budowlanych Łódź (3:1) i pozostaje niepokonanym zespołem w Tauron Lidze. MVP za swój występ otrzymała Iga Wasilewska.

przeczytaj cały artykuł

kokik

Piękny wynik, 3:1 dla Chemika z Budowlanymi, Super policzanki wymiatacie, a Górecka i spółka dostały lekkie lanie, a na horyzoncie czeka Radomka, Developres i ŁKS i to nie koniec będzie jeszcze lania, oby mecze Budowlanych z tymi 3 zespołami zostały pokazane w tv, Górecka taka sobie siatkarka, typowa ligowa zawodniczka, ciekawe czy jeszcze zagra kiedyś zagranicą? bo w Igor Gorgonzola Novara się nie nagrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kris59

@kokik: Niestety ale masz rację.Górecka i też Fedusio to takie sobie siatkarki. Brakuje im przede wszystkim warunków fizycznych. Budowlani w tym sezonie raczej będą w dolnej połówce tabeli. Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 2.0

@kokik: Przestań obrażać Zuzę Górecką! To, że nie nagrała się we Włoszech po przyjściu z Legionovii Legionowo (w naszym mieście na ten transfer mówimy: jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach sportu legionowskiego i... dziejach Legionowa), to fakt niezaprzeczalnie, ale to nie oznacza, żeby kpić z niej! Zuza jest bardzo dobrą siatkarką! Oby za szybko znów nie pognało ją za granicę, np. do Włoch czy do Rosji! Niech na razie zostanie w Polsce! Ja jako jedyny będę bronił, kibicował i... będę gorąco wierzył w Zuzannę Górecką jako siatkarkę i jako dziewczynę! Możecie ze mnie nawet kpić z tego powodu, ale będę dalej to robił!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kokik

@Legionowiak 2.0: Więcej nie będą obrażać Zuzi Góreckiej, napisałem co o niej myśle, wystarczy, szykuj chusteczki, bo przynajmniej jeszcze z 10 meczów przegrają Budowlane a Legionovia jeszcze więcej, licząc rundę rewanżową, Puchar Polski i fazę play-off. Trzeba być realistą a nie tylko Legionovia i Budowlane ze wszystkimi mają wygrywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.