Wątek dotyczący artykułu

Kadziewicz przestrzega Świderskiego. "Opozycja nie odpuści"

Kurz po wyborach w Polskim Związku Piłki Siatkowej opadł. Pierwsze decyzje zapadły, a swojego zaskoczenia w felietonie w "Przeglądzie Sportowym" nie kryje Łukasz Kadziewicz. Głównie dlatego, że... niewiele się zmieniło.

przeczytaj cały artykuł


lammergeyer2

Jak nisko musieliśmy upaść, żeby spółki Skarbu Państwa stały się własnością jednej partii i to ta partia decydowała, kogo one sponsorują i gdzie się reklamują. I żeby warunkiem takiego finansowania było posadzenie przy żłobie kogoś reprezentującego tą partię. Czy naprawdę 30% obywateli uważa, że PIS powinien być właścicielem Orlenu i PGE i to Prezes (albo wyznaczony przez niego pełnomocnik - Obatel) powinien decydować, komu dać pieniądze a komu nie? Przecież każdy wie, że Czarnecki został wiceprezesem bo Obajtek zagroził, że wycofa Orlen ze sponsorowania siatkówki. Czy to jest według Was normalne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rambobis

@lammergeyer2: polityka zawsze była i będzie (i to co raz więcej) w sporcie. PiS jest be więc polityka w sporcie jest be. Anty-PiS jest cacy więc polityka w sporcie jest cacy. bardzo oryginalne. kasa ma narodowość i każdy prezes (firmy państwowej czy prywatnej) jest zależny od partyjnych preferencji. Tych cacy i tych be.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.