Dyskusja

1. finał SoN w Manchesterze
16 października, 17:00

0 : 0
Relacja

GW speedway

@Majster Falubaz: No właśnie rządził 8 lat i doprowadził kraj do ruiny. Już nie pamiętasz jak ludzie wyszli na ulicę? Krótką masz pamięć dzieciaku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

@GW speedway: do jakiej ruiny???? Ze przyszli i mieli co rozdawac?? Kto wyszedl na ulice ?? Obrincy krzyza? A teraz nie ma na ulicach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Simon Lubelak

Pogromca Troli i z tym muszę się zgodzić. JAREK jest pro - państwowy. A czy my nie możemy być sami? Wcześniej Moskwa teraz Bruksela ! A mnie się marzy aby była Warszawa !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mirek65

@Pogromca bydła: Z jedenj strony zazdroszczę a z drugiej cieszę się że rodzina dostaje pieniadze na dzieci 25 lat temu jak moje dzieci były małe to rodzinne wynosiło kilkadziesiąt zł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
TheGoodGuy

@Mirek65: jeśli wierzysz w to ze tych pieniędzy nasze dziecino wnuki nie będą oddawały z nawiązką to nie wiem w jakim Ty świecie zyjesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.